Spoštovane pacientke, spoštovani pacienti!

Obveščamo Vas, da  bo  v  Zdravstveni postaji Beltinci od 16.02.2022 dalje pričela delati zdravnica Petra Činč Brest, dr.med., spec.druž.med., ki bo nosilka ambulante družinske medicine.

Pacienti, ki so bili do sedaj opredeljeni pri zdravniku Ivanu Neratu, dr.med., spec.spl.med., se bodo lahko opredelili pri zdravnici Petri Činč Brest, dr.med., spec.druž.med.

Ambulanta družinske medicine: Petra Činč Brest, dr.med., spec.druž.med.

Telefonska številka: 02 542 25 72, e-naslov: cinc-brest.narocanje@zd-ms.si

Za prepis k novi izbrani zdravnici,  boste morali  v  ambulanti družinske medicine podpisati novo Izjavo o izbiri osebnega zdravnika. S seboj prinesite kartico zdravstvenega zavarovanja.

V izogib veliki gneči in dolgemu čakanju, Vas vljudno prosimo, da se za točen termin obiska v ambulanti družinske medicine, predhodno dogovorite (telefonsko ali preko e-pošte).

Lep pozdrav,

Zdravstveni dom Murska Sobota