Na cepljenje proti Covid-19 se lahko prijavite na portalu zVEM ali pridete na cepljenje brez naročila v Zdravstvenem domu Murska Sobota.

Za informacijah o poteku cepljenja nas lahko pokličete na telefonsko številko 041 396 382 v ambulantnem delovnem času ali pišete na elektronski naslov: cepljenje.covid19@zd-ms.si.

Pred cepljenjem izpolnite Vprašalnik o zdravstvenem stanju pred cepljenjem in izjava o privolitvi v cepljenje, ki ga lahko izpolnjenega prinesete s seboj na cepljenje.

Na drugi odmerek cepljenja pacienti pridete sami na predvideni dan za 2. odmerek v ambulantnem času Ambulante za cepljenje.

Podatke o cepljenju sprotno vnašamo v elektronski register cepljenih oseb.

Digitalno potrdilo o cepljenju pacienti lahko dobite neposredno po polnem cepljenju na cepilnem mestu ali vam ga pošljemo po klasični pošti.

Na cepilnem mestu si lahko uredite smsPASS za dostop do potrdil o cepljenju, testiranju in prebolevnosti na portalu zVEM.

pdfPriporočila NIJZ za cepljenje proti COVID-19

pdfObvestilo za osebe cepljene proti covidu-19

Delovni čas Ambulante za cepljenje:

Od 1.5.2022:

Delovni čas ambulante za cepljenje (naročeni in nenaročeni pacienti)

Oddaja vloge za smsPASS in izdaja potrdil o cepljenju

Ponedeljek

Torek

Sreda

Četrtek

Petek

Odmor med delom v dopoldanskem času od 10.30 do 11.00.

Edith Žižek Sapač, dr.med.spec.
direktorica