Zdravstveni dom Murska Sobota izvaja projekt: Nadgradnja in razvoj preventivnih programov ter njihovo izvajanje v primarnem zdravstvenem varstvu in lokalnih skupnostih.
eu projekt

Naslov: Grajska ulica 24, 9000 Murska Sobota
Telefon: 030 641 514, (02) 534 13 94
E-pošta:  ckz@zd-ms.si

Vodja CKZ:
Sandra Gaber Flegar
, dipl. m. s., mag. zdr. nege, E: sandra.gaber-flegar@zd-ms.si

Preventivno zdravstveno varstvo otrok in mladostnikov - IZVAJALCI PROGRAMA VZGOJA ZA ZDRAVJE OTROK IN MLADOSTNIKOV

Preventivno zdravstveno varstvo odraslih - IZVAJALCI PROGRAMA ZA KREPITEV ZDRAVJA

DELOVNI ČAS

INDIVIDUALNO SVETOVANJE ZA OPUŠČANJE TVEGANEGA/ŠKODLJIVEGA PITJA ALKOHOLA

ZVIŠAN KRVNI TLAK

S SLADKORNO BOLEZNIJO SKOZI ŽIVLJENJE *

Operacija: NADGRADNJA IN RAZVOJ PREVENTIVNIH PROGRAMOV TER NJIHOVO IZVAJANJE V PRIMARNEM ZDRAVSTVENEM VARSTVU IN LOKALNIH SKUPNOSTIH

Cilj: Preprečevanje zdrsa v revščino oziroma socialno izključenost in zmanjševanje neenakosti v zdravju.

"Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada".

ZVIŠANE MAŠČOBE V KRVI

Kontakt:

030 641 514 ali

ZVIŠAN KRVNI SLADKOR

SLADKORNA BOLEZEN TIPA 2

TESTIRANJE TELESNE PRIPRAVLJENOSTI ZA STAREJŠE

Pri z zvezdico (*) označenih delavnicah je NAPOTITEV OBVEZNA S STRANI IZBRANEGA OSEBNEGA ZDRAVNIKA ali DIPLOMIRANE MEDICINSKE SESTRE V AMBULANTI DRUŽINSKE MEDICINE

oz. PSIHIATRA (slednji lahko napoti v delavnice iz sklopa Svetovalnice za duševno zdravje).

TEMELJNE OBRAVNAVE ZA KREPITEV ZDRAVJA

ZVIŠAN KRVNI SLADKOR

SLADKORNA BOLEZEN TIPA 2

TESTIRANJE TELESNE PRIPRAVLJENOSTI ZA STAREJŠE

Imate vprašanje glede Programa Svit?
KONTAKTIRAJTE ENO IZMED NAŠIH SVITOVIH KONTAKTNIH TOČK:

Zdravstveni dom Murska Sobota
Blanka Dugar, Center za krepitev zdravja
TOREK: 14.00 - 15.00 (ob delavnikih možen kontakt po telefonu in e-pošti tudi ostale dni)
T: 030 641 514 ali (02) 534 13 94
Sandra Gaber Flegar, Center za krepitev zdravja
SREDA: 13.00 - 14.00 (ob delavnikih možen kontakt po telefonu in e-pošti tudi ostale dni)
T: 030 641 514 ali (02) 534 13 94

ZD MS, Zdravstvena postaja Gornji Petrovci
Nataša Fujs Puhan, Ambulanta družinske medicine
TOREK: 12.00 - 13. 00
T: (02) 621 36 63

ZD MS, Zdravstvena postaja Grad
Livijana Mešič, Ambulanta družinske medicine
PONEDELJEK: 14.00 - 15.00
T: (02) 553 10 08 ali (02) 621 36 78

Obveščamo vas, da bomo imeli v četrtek 8. 3. 2018 ob Svetovnem dnevu ledvic dve informacijski točki, kjer bo na razpolago meritev krvnega tlaka in informiranje o bolezni ledvic. Prav tako bomo omogočili brezplačno testiranje na prisotnost beljakovin v urinu.