Spoštovane pacientke, spoštovani pacienti!

Ker se želimo čimbolj prilagoditi pacientovim potrebam, so se zobozdravniki, zaposleni v Splošni zobni ambulanti in Šolski zobni ambulanti na novo organizirali in določili nove delovne oz. ordinacijske čase.

Pacientke in paciente, katerim je izbrana osebna zobozdravnica Nina Vinder, dr.dent.med., obveščamo, da je omenjena zobozdravnica konec meseca septembra 2017 pričela opravljati zobozdravstvene storitve v Šolski zobni ambulanti. V primeru, da boste rabili nujno medicinsko pomoč ali nujno zdravljenje, vas bomo obravnavali prednostno.

V kolikor zobozdravstvena storitev ne bo nujna,  boste s strani zobozdravnikov Splošne zobne ambulante naročeni na prvo prosto zaporedno mesto (termin) v čakalnem seznamu.

Lep pozdrav,

Vodja enote