Z vrhunsko opremljenimi reševalnimi in sanitetnimi vozili ter visoko usposobljenim zdravstvenim osebjem (NPK -nacionalna poklicna kvalifikacija) opravljamo vse vrste reševalnih prevozov.

Izvajamo nenujne reševalne prevoze s spremstvom zdravstvenega tehnika, sanitetne in dializne reševalne prevoze v zdravstvene in socialne ustanove znotraj regije in v zdravstvene ustanove izven regije (UKC Ljubljana, UKC Maribor, Bolnišnica Golnik, Bolnišnica Valdoltra...)

• Poskrbimo da prevoz poteka strokovno
  • Zdravstveno dokumentacijo vam pomagamo urediti na sprejemnem okencu in obvestimo zdravstveno osebje, da ste pripeljani.
  • Ves čas smo z vami na vezi in vam poskušamo urediti najhitrejši prevoz za nazaj domov.
  • Za vas lahko naročimo tudi prihodnje prevoze...

Vse prevoze lahko naročite na eno izmed naslednjih številk:

02 5341 385   ;   02 5341 326   ;   051 374 648   ;   080 73 19

Dispečer vas bo prijazno sprejel in vam strokovno pomagal pri naročilu reševalnega prevoza.

Za prevoz potrebujete veljavni Nalog za prevoz, ki vam ga izda zdravnik, če ugotovi, da ste do prevoza z reševalnim vozilom opravičeni.
Za kvalitetno izvedbo naročila potrebujemo določene podatke. Vsi podatki so na nalogu za prevoz, zaradi tega ga imejte ob naročilu pri sebi.

1. Podatki o klicatelju - Potrebujemo vaš priimek in ime ter telefonsko številko na kateri boste dosegljivi za dodatna vprašanja ali druga obvestila.

1. Relacija prevoza - Potrebujemo ulico, hišno številko, kraj in nadstropje, kjer bomo bolnika/varovanca prevzeli ter naslov kamor ga bomo peljali.

1. Podatki o bolniku/varovancu - Ime in priimek bolnika/varovanca in morebitne posebnosti, ki jih moramo upoštevati (ima svoj invalidski voziček, je na kisiku,...)

1. Podatki o nalogu - Včasih bomo potrebovali tudi podatke, ki jih je zdavnik napisal na nalog za prevoz.

1. Datum prevoza - Zaradi lažjega planiranja vas prosimo, da nas pokličete vsaj 1 dan pred željenim prevozom. Povejte nam dan in uro kdaj nas potrebujete oz. imate pregled.